Kasabanın Yenisi – New in Town filmi izle

kasabanın yenisi

Kasabanın Yenisi – New in Town Sinema izle

Lucy Hilll Renee Zellweger işine Çok  bağlı Miami de yaşayan bir iş kadınıdır. Minnesota şehrindeki bir fabrikaya 9 aylığına geçici bir süre için gönderilince hayatıtamamen değişir . Evlenmek niyetinde olmadığını söyleyerek avukat olan erkek arkadaşını terkettikten sonra da Minnesotaya taşınır.

Minnesotoda yaşam tarzı değişikliğine tamamen hazırlıksızdır. Miami ’ de seçkin giysileri ve seçkin ayakkabıları ve tüm bunları barındıran güzel bir evi vardır ama Minnesota ’ daki yeni evi her açıdan kötü koşullardadır . Hava şartlarıda geldiği yerden çok farklıdır 4 mevsim sıcak olan miamiden soğuk bir yer olan minnesotaya taşındığının ilk haftası hastalanır.

Yeni görevindeki işlerde iyi gitmemektedir . Fabrikada yapmaya çalıştığı değişiklikler sonucunda çok sayıda işçiyi işten çıkaracağı korkusuyla tüm çalışanlar isyan halindedir. Kasaba halkı onu çeşitli vesilelerle aldatmayı ve yanıltmayı başarır. Adeta alay edilmeye başlamıştır.

Lucyy kasabada yavaş da olsa bazı dostluklar geliştirmeyi başlamıştır. Arkadaş olduğu kişiler arasında Ted ve 13 yaşındaki kızı Bobbie de vardır. Meydana gelen talihsiz ama komik bir kaza sonucundaysa fabrika çalışanları nihayet Lucy ’ ye sıcak davranmaya başlarlar ona ısınmaya başlarlar.

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: